MEDYCYNA ESTETYCZNA

KOSMETOLOGIA I REHABILITACJA

ODWIEDŹ NAS

ZDROWA CLINIC

AŻ do 20% ZNIŻKI NA WYBRANE ZABIEGI

Umów wizytę

Korzystamy z nowoczesnych technologii

VITAL INJECTOR 2 – mezoterapia wieloigłowa próżniowa. Bezpieczniejsza i precyzyjniejsza alternatywa dla ręcznej mezoterapii igłowej. Polega na podaniu śródskórnie odpowiednio dobranych do potrzeb i problemów skórnych preparatów. 

Nowatorska technologia zastosowana w urządzeniu VITAL INJECTOR 2 pozwala na wykonanie zabiegu bez bólu, siniaków oraz widocznych depozytów (grudek). Ponadto dzięki niezwykłej precyzji podania zabieg gwarantuje kompleksową rewitalizację skóry. 

Ponadto dzięki niezwykłej precyzji podania zabieg gwarantuje kompleksową rewitalizację skóry. Możliwość pracy na różnych warstwach skóry oraz możliwość zastosowania szerokiej gamy preparatów o różnej wiskoelastyczności pozwala na leczenie wielu problemów i niedoskonałości skórnych.

Rehabilitacja

Jesteśmy zespołem doświadczonych rehabilitantów, którego celem i pasją jest niesienie pomocy pacjentom z różnymi dysfunkcjami narządu ruchu. Specjalizujemy się w leczeniu obrzęku limfatycznego, w szczególności po operacjach plastycznych oraz rehabilitacji ortodontycznej. 

Leczenie realizowane jest w ścisłej współpracy z chirurgami oraz ortodontami. Skutecznie potrafimy pomóc przy wykorzystaniu najlepszych technik terapii manualnej oraz z wykorzystaniem fali uderzeniowej, ultradźwięków, lasera i pola magnetycznego. 

Świadczymy usługi rehabilitacyjne dla PZU Zdrowie.