Moją mocną stroną są zabiegi kosmetologii białej oraz zabiegi z wykorzystaniem HIGH-TECH. Myślę, że mogę się określić mianem „człowieka renesansu” w XXI wieku. Uwielbiam nowości w kosmetologii, staram się wprowadzić wiele z nich do praktyki w ZDROWA CLINIC. Stawiam na uczciwe, partnerskie podejście do Klienta. TO jego satysfakcję z zabiegów stawiam na pierwszym miejscu! Sama jako osoba już doświadczona, wiem czego oczekują klientki i klienci dojrzali, ale wiem też z jakimi problemami borykają się nastolatki, osoby młode, wiem jakie mają problemy z cerą, z niedoskonałościami. Każdy z Was jest inny i dla mnie ważny, a zatem kochani bądźmy „Piękni przez całe życie”…
Do zobaczenia w ZDROWA CLINIC
Katarzyna Wójtowicz-Garcarz
Jestem dyplomowanym kosmetologiem z ponad 20 letnim doświadczeniem w pracy w salonach i gabinetach medycyny estetycznej. Kompleksowe podejście i konsekwencjia to klucz aby rozwiązać wiele problemów które odbierają naszym pacjentom pewność siebie oraz utrudniają codziennie życie.
Ważnym elementem poprzedzającym wizytę jest obszerny wywiad aby dobrać odpowiednią terapię specjalizuję się w terapiach łączonych, co bardzo korzystnie wpływa na efekt końcowy i zadowolenie klientów. Pracuję na urządzeniach wykorzystujących najnowsze technologie miedzy innymi jak lasery, dermapen, fale radiowe, Vital Injector 2, również na kosmetyce białej do której zaliczamy kwasy oraz preparaty biorewitalizujace. Prywatne jestem mamą dwóch dziewczynek, uwielbiam sport i zdrowy styl życia moje motto to: "W zdrowym ciele zdrowy duch"
Absolwent pielęgniarstwa i magister dietetyki
nieustannie doskonali swoje umiejętności poprzez liczne szkolenia, współprace z
lekarzami oraz bazuje swoją wiedzę artykułami opartymi na badaniach
klinicznych.
W celu osiągnięcia satysfakcji z realizowania
zabiegów do pacjenta podchodzi indywidualnie, sumiennie i z pełną starannością
dbając o sterylność oraz estetykę.
Medycyną estetyczną zajmuje się już od 2 lat
jest to moja pasja, w której się spełniam i nie traktuje jej jako pracę a
przyjemność. Podczas pracy z pacjentem stawiam na kontakt i idealne dopasowanie
zabiegu do oczekiwań pacjenta wykorzystując moje doświadczenie i umiejętności.
Żeby lepiej doradzić pacjentowi uczestniczę
także w zabiegach chirurgii plastycznej, żeby mieć szersze spojrzenie i lepiej
dostosować zabieg do oczekiwań klienta.
Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wroclawiu, Wydział Fizjoterapii. Studia dzienne, magisterskie ukończyłem w 2003 r.Od 2003 r. jestem zatrudniony jako fizjoterapeuta w Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Sp. z o.o.
Od 2005 r. prowadzę prywatny gabinet fizjoterapii specjalizujący się w; leczeniu obrzęków limfatycznych oraz w terapii manualnej kręgosłupa.
W 2003 r. zostałem zaproszony do pracy w Reha Zentrum w Monachium, w klinice prowadzonej przez Matthiasa Burkerta /Międzynarodowego Instruktora Terapii Manualnej/ gdzie pracowałem przez pięć miesięcy.
Pobyt ten pozwolił mi wzbogacić warsztat zawodowy szczególnie o wiedzę z; zakresu terapii manualnej oraz terapii obrzęku.
Doświadczenie zdobyte dzięki pracy w najlepszym polskim Centrum Rehabilitacji w Konstancinie oraz pobyt w Niemczech pozwalają mi skutecznie leczyć obrzęki oraz zaburzenia narządu ruchu.